Informacja dla Rodziców/ Opiekunów

Drodzy Rodzice/Opiekunowie
W związku z większą ilością dzieci od poniedziałku 1.06. 2020r. zostaje uruchomiona druga grupa. Dzieci będą znajdowały się już w swoich grupach, tak jak to miało miejsce w marcu.
Przyprowadzając dzieci proszę dzwonić domofonem grupy II.

Bardzo proszę o zaznajomienie się z wytycznymi dotyczącymi przyprowadzania i odbierania dzieci (wytyczne znajdują się na Facebooku i na stronie internetowej żłobka). W razie pytań proszę o kontakt. Dodatkowo każdy rodzic otrzyma w poniedziałek wydrukowane wytyczne i niezbędne informacje.

Przypominam, że w szatni może przebywać jeden rodzic z dzieckiem, pozostali rodzice oczekują przed żłobkiem, czas przyprowadzenia i odbioru dziecka może się wydłużyć. Proszę o skrócenie czasu pobytu Państwa w żłobku.