Historyczna Wizyta Prezydenta RP Pana Andrzeja Dudy w pierwszym roku działalności Gminnego Żłobka „Maluszek”

Historyczna Wizyta Prezydenta RP Pana Andrzeja Dudy w pierwszym roku działalności Gminnego Żłobka „Maluszek” w Woli Rzędzińskiej dnia 27 maja 2020 roku.
Nigdy nie zapomnimy !
Prezydent Andrzej Duda w swoim podziękowaniu nie zapomniał o wkładzie pracy w założenie pierwszego samorządowego żłobka na terenie Gminy Tarnów. Kancelaria Prezydenta wraz z oryginalnym podpisem Głowy Państwa przesyła podziękowanie, które mam zaszczyt zaprezentować.
Dyrekcja i pracownicy żłobka, pragną ze swej strony złożyć najserdeczniejsze podziękowania Pani Poseł na Sejm RP Annie Pieczarce, Wójtowi Gminy Tarnów Panu Grzegorzowi Koziołowi oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się do powstania naszej placówki.