JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI

#challengeniebieskiemotyle2021
Zostaliśmy zaproszeni do wzięcia udziału w akcji JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI. Celem jest poszerzanie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom. Dziękujemy za nominacje!
Przedszkole Publiczne w Woli Rzędzińskiej 💙 💙 💙
Do wykonania zadania nominujemy:
Jak przekazać taką niebieską iskierkę przyjaźni? To bardzo proste.
Wystarczy: 1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).
2.Wykonać pracę plastyczną, np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla”.
3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres: motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane).
4.Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.
5.Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby. Trzymamy kciuki za nominowane placówki i życzymy powodzenia